rus
1 tuba | 2 tuba | 3 tuba | 4 tuba +

26. Juuli 1, 2-toaline korter, S-47,7 ì2, asub üheksakorruselise telliskivist elamu kuuendal korrusel. Korteriomandi seisukord – ebarahuldav, vajab remonti. Põrand on kaetud värvitud puidust materjaliga, seinad on kaetud tapeediga, laed on rahuldavas seisukorras. Vannituba ja WC-ruum on eraldi. Aknad on vanad. Rõdu ei ole klaasitud. Kreenholmi linnaosas, läheduses kaubandus- ja õppeasutused, haigla ja jäähall, bussipeatused.17 500 ˆ
broneeritud

Müüa Gerassimovi 12 , 2-toaline korter, Pindala -47,5 ì2, 4 korrus/ 5 korruseline hoone. Korteriomandi seisukord – ebarahuldav, vajab remonti. Põrand on kaetud värvitud puidust materjaliga, seinad on kaetud tapeediga, laed on rahuldavas seisukorras. Vannituba ja WC-ruum on eraldi. Aknad on vanad. Parkmiskoht maja ees.Kreenholmi linnaosas, läheduses kaubandus- ja õppeasutused, haigla ja jäähall, bussipeatused.
10 000 ˆ
Grafovi 6, 2-toaline korter, pind 40,3m2, 2/4, heas seisukorras, plastikaknad, toas - vaip, köögis ja koridoris - linoleum, WC ja vannituba ühendatud, metallvälisuks. Müügi korral jääb ostjale köögimööbel. 25 500 ˆ
Kangelaste 51, 2-toaline korter, 7/9 korrus, üldpindala 47,4 m2. Korteri seisukord - vajab remonti. Põrand - värvitud papp ja linoolium, seinad - tapeeditud. Lagi rahuldavas seisukorras. Aknad ei ole vahetatud. Klaasitud rõdu. Vannituba ja WC on eraldi. Majas on videovalve.
Lähedal asuvad kaubandeskeskuses, kooli- ja koolieelsed asutused.
20 700 ˆ
Müüa Tallinna maantee 20, 2-toaline korter, 5 korrus/ 5 korruseline hoone, pindala 40 m2.
Rahuldavas seisukorras, plastikaknad, gaasiboiler Junkers. Paigaldatud teine uks. Müümisel jääb mööbel ja tehnika.
Korter asub kesklinnas. Lähedal on Astri ja Fama keskused, koolid, lasteaiad, bassein ja bussipeatus.
12 500 ˆ
Narva-Jõesuu, Rahu tn 15, 2- toaline korter, üldpindala 38,7 m2, 3 / 3 korrus. Rahuldavas seisukorras. Soe korter.
Keskkütte, elektripliit, vahetatud - uued torud, âoiler. Maja - telliskivimaja, korteriühistu, pandud uued vee- ja kanalisatsioonitorud, katus on renoveeritud, majas on tehtud remont.
Komunaalmaksed: Talvel - max. 150ˆ + elekter, Suvel -40 ˆ + elekter.
Kesklinn, ligidal asub Maxima pood,suur laste mängimisplats, apteek, park, bussipeatused, kool .
24 500 ˆ
Puškini 11, 2-toaline korter, 2/4, 57m2, vana fond; linna ajaloolisas paigas,renoveeritud,seinad soojustatud.Müügi korral jääb sisse köögimööbel integreeritud tehnikaga,kapp-kupee ja mööbel.38 000
Uus hind !

Müüa 2-toaline korter Tallinna maanteel 24, 5. korruse 5-korruseline hoone, pindala 41 m2, seisukorras - kosmeetiline remont: seinad on vooderdatud ja tapeediga, lagede tasandatud, põrandad - puitkiudplaat maalimiseks. Vannituba ja WC on vahendatud, gaasiboiler ”Junkers” on paigaldatud. Aknad puitklotsid (mitte asendada), teine sissepääsukseüksus.
Korter asub kesklinnas, kooli- ja lasteaias, kaubanduskeskustes ”Astri”, ”Rimi”, kultuurikeskus ”GENEVA”, bussipeatused, bassein on lähedal.
13 500 ˆ
Uus hind!
Müüa Narva-Jõesuus, Kudruküla 14, 2-toalinekorter, S - 48,7 m2,1/3, renoveeritud, teostatud ümberplaneering, saal ühendatud
köögi, WC ja duširuumiga, müügihinna sisse jääb sisseehitatud köögimööbel integreeritud olmetehnikaga .
39 000 ˆ
Uus hind!
Müüa Soldinos, 2-toaline ahjukaüttega korter, 1/2, keskmises seisukorras, avatud köök, toas ahi toiduvalmistamiseks ja ahi soojendusseinaga magamistuppa, plastikaknad, põrandall laminaat, seintel tapeet. Vannituba ja WC ühendatud. Paigaldatud boiler, ühendatud tsentraalvesi ja klosett kanalisatsioon. Puuküte. Olemas puukuur. Väikesed kommunaalkulud. Linnani 8 km. Regulaarne bussiühendus.
5 500 ˆ
Uus Hind!
Puškini tn. 5, 2 - toaline korter, 4/5, 51,1 ì2, seisukord - peale kosmeetilist remonti. Plastikaknad, metallist teine ukse blok, vann ja WC on eraldi, gaasiboiler.
37 000 ˆ