rus
1 tuba | 2 tuba | 3 tuba | 4 tuba +

Uus hind!
Müüa 1-toaline korter , Kreenholmi tn 42 , 5 korrus/5 korrulises majas, üldpindala 27,7 m2. Rahuldavas seisukorras.Paigaldatud plastakand ja 2ne metallist välisuksed.Suur lodža on klaasitud, plastaknad ja plastuks.Seinad - tapeet, põrandad - papp värvimiseks.Vannituba ja WC on eraldi. Soovi korral, jäävad kõik olmetehnika ja mööbel.
Läheduses on kaubanduskeskused, kooli- ja koolieelsed asutused, jäähall, bussipeatused.
13 000
Joala tn 10, 1 - toaline korter, 4/4, 65 2. Heas seisukorras. Plastik aknad. Vannituba ja WC on koos.25 000
Müüa 1-toaline korter, Rakvere tn 85, 5 / 5 korrus, üldpindala 31,2 m2. Heas seisukorras. Paigaldatud plastakand ja metallist välisuks. Seinad tasandatud, põrand-laminaat, seinad tasandatud. Köögis on sisseehitatud köögigarnituur koos kodutehnika. Korteris elutoas ja koridoris sisseehitatud riidekapid - kupee. Vannituba ja WC on koos, sanitaartehnika on heas seisukorras. Müügi korral jäävad köögigarnituur, gaasipaneel, ahi, 2 sisse ehitatud kappi, köögilaud + toolid, seinariiulid elutoas ja vannitoas.
Maja on korraldatud parkimine. Korter asub kesklinnas, lähedal asuvad kaubanduskeskused, kooli- ja koolieelsed asutused, lähedal on bussipeatus.
13 900
Rahu 44, 1-toaline korter, 2/5, 31,5m2, heas seisukorras, plastikaknad, teine metalluks, põrandal laminaat, laed tasandatud, seinad tapeeditud, WC ja vannituba eraldi, põrandal pliit, laes plastikpaneelid. Sanitaartehnika vahetatud täielikult, vann vahetamata. Köögis sisseehitatud köögimööbel, pliit-metallkeraamika. Vahetada 1-toalise lodžaga korteri vastu viiekorruselises või üheksakorruselises majas juurdemaksu võimalusega. Soovitavad pakkumised ainult remondiga korterid Kangelaste, Daumani, Rahu, Puškini, Tallinna mnt., Tiimani rajoonis.----
Siin võib-olla Sinu kinnisvara !
Vahetada.
Rahu 44, 1-toaline korter, pindala 31,6 m2. Heas seisukorras.

3000-4000